top of page

Hakkımızda

1998 yılında "En yeni iletişim ve teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan https://www.mmtekno.net/, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye nin bölgesel en büyük toptan ve perakende firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

İletişim sektöründe tek otorite Türk Telekom ÇORUM, AMASYA, TOKAT, YOZGAT il ve ilçelerinin dağıtım merkezi olarak ticaretini idame etmektedir. Bölgemizde iletişim sektöründe 500 adet firma ile ortak olarak çalışılmaktadır. Çözüm ortakları olarak sektöründe dev firmalardan Samsung, Huawei, Oppo, Xiomi, Iphone, Hytech, Bizim Vezne, Alcatel gibi firmalar ile distribütörlük anlaşmaları ile birlikte hizmet vermekteyiz.

 

45 kişilik ekibi ile 7/24 iletişim alanında destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten şirketimiz, 2013 yılında Türkiye'de Türk Telekom bünyesinde en fazla talep toplayan şirket unvanını almıştır.

 

Misyonumuz;

Fark Yaratan Hizmet Anlayışına sahip mutlu çalışanlarımızla mobil ve sabit iletişim sektöründe hayatın tüm kolaylık ve yeniliklerini müşterilerimize sunuyoruz.

 

Vizyonumuz;

Tüm Türk Telekom abonelerinin mobil ve sabit iletişiminde yaşam danışmanı olmak.

 

Bireyler artık her türlü iletişim ihtiyaçlarını, Türk Telekom'un sunduğu rekabetçi teklifleri, yenilikçi ürün ve servisleri, avantajlı işbirlikleri ve diğer tüm avantajları, Teknolojik Center olarak “Kaliteli Müşteri Hizmeti” anlayışı ile kolaylıkla ve uygun fiyatlarla karşılayabilecek!

bottom of page